SEAFLO 14C-24V-70
Átvétel
  • Készletinformáció: szállítás: 3-5 munkanap
  • Szállítási költség: 2.590Ft (előátutalással: 2.390Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.25.
  • Futárszolgálat: 2026.05.25.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Márkaszerviz
  • Alkatrészellátás: Márkaszerviz
  • Szerviz, javítás: Márkaszerviz
15.370Ft
1 db
Cikkszám:
CK-5096
Feszültség:
24V
Max Vízszállítás:
70 liter/perc
Max Emelőmagasság:
4 méter
Lapátkerék anyaga:
Műanyag
Szivattyúház anyaga:
Műanyag
Tengely anyaga:
Rozsdamentes acél
Nyomócsatlakozás:
3/4 vagy 1 coll
Max meríthetőség:
1 méter
Max szemcseméret:
5 mm
Gyártó:
SEAFLO
Termék súlya:
0.5 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
szállítás: 3-5 munkanap
SEAFLO 14C-24V-70
A SEAFLO 14C-24V-70 jellemzői és előnyei
Ultra alacsony profilú kialakítás, akár mély mélyedésekben is elfér
360° elforgatható kimeneti csonk, amely minden helyzethez illeszthető
Beépített visszacsapó szelep: nincs visszaáramló víz
Tartós, megbízható szerkezet
Alkalmazási területek
Vitorlások és motorcsónakok mély és szűk fenékrészeinek víztelenítése
Lakókocsik és vízi járművek fenékvíz-kezelése
Tárolás után visszamaradó nedvesség eltávolítása
Vészhelyzeti vagy fenékvíz ürítés kis helyeken
A SEAFLO 14C-24V-70 egy 24V-os motorral üzemelő vízmentesítő fenék szivattyú, mely tiszta víz szivattyúzására alkalmas. Kifejezetten jó szolgálatot biztosít a keskeny hajó aljzaton, ott ahol a hagyományos szivattyúk már nem telepíthetőek. A készülék manuális változat, tehát semmiféle szintkapcsolóval nem rendelkezik! A SEAFLO 14C sorozat a kompakt méret, nagyteljesítmény és egyszerű karbantartás kombinációjával ideális választás olyan hajókhoz, ahol minimális hely áll rendelkezésre. A szivattyú szinte teljesen kiszárítja a feneket (≤10 mm maradványvíz) és könnyedén telepíthető akár vízszintes, vagy függőleges pozícióban is.
Tápfeszültség    24 V
Max. kapacitás    70 l/perc = 4200 l/óra
Max. áramfelvétel    3 A
Max. emelési magasság    4 m
Kilépő csőcsatlakozás    19, 25 és 29 (3/4", 1" és 1"1/8) mm
Magasság    84 mm
Hosszúság    183 mm