Leo XJWm 90/55-50CL
Átvétel
  • Készletinformáció: szállítás: 3-5 munkanap
  • Szállítási költség: 5.790Ft (előátutalással: 5.500Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.25.
  • Futárszolgálat: 2026.05.25.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Telephelyünkön
  • Alkatrészellátás: garanciális idő letelte után is
  • Szerviz, javítás: garanciális idő letelte után is
102.427Ft
1 db
Cikkszám:
CK-2557
Feszültség:
230V/50Hz
Teljesítmény P2:
1100W
Max Vízszállítás:
80 liter
Max Emelőmagasság:
55 méter
Szívómélység:
9 méter
Tartály méret:
50 liter
Szívócsatlakozás:
1 coll
Nyomócsatlakozás:
1 coll
Gyártó:
Leo
Termék súlya:
27.5 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
szállítás: 3-5 munkanap
Leo XJWm 90/55-50CL
A Leo házivízellátó házivízmű család tagja 1100W-os motorral készül. Maximális szívómélysége 9 méter. A nyomóoldali teljesítménye 55 méter, azaz maximum 5,5 bar nyomás előállítására képes. A maximális vízszállítása 80 liter/perc. Kisebb mélységű kutakhoz ideális választás az öntözési feladatok ellátására, házi vízellátásra. Magyarországon igen népszerű és kedvelt házivvízellátó remek ár-érték aránnyal! Biztosított alkatrész utánpótlással.
A Leo XJWm 90/55-50CL házivízellátó műszaki adatai:
Feszültség: 230V
Teljesítmény: 1100W
Maximális nyomómagasság: 55 méter (5,5 bar)
Maximális vízszállítás: 80 liter/perc
Maximális szívómélység: 9 méter
Tartályméret: 50 liter
Nyomáskapcsoló gyári beállított értéke: 1,4 bar be, 2,8 bar ki