Leo XJWm 60/41-50CL
Átvétel
  • Készletinformáció: szállítás: 3-5 munkanap
  • Szállítási költség: 4.750Ft (előátutalással: 4.500Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.25.
  • Futárszolgálat: 2026.05.25.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Telephelyünkön
  • Alkatrészellátás: garanciális idő letelte után is
  • Szerviz, javítás: garanciális idő letelte után is
79.517Ft
1 db
Cikkszám:
CK-2553
Feszültség:
230V/50Hz
Teljesítmény P2:
500W
Max Vízszállítás:
50 liter/perc
Max Emelőmagasság:
41 méter
Szívómélység:
9 méter
Tartály méret:
50 liter
Szívócsatlakozás:
1 coll
Nyomócsatlakozás:
1 coll
Gyártó:
Leo
Termék súlya:
23.5 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
szállítás: 3-5 munkanap
Leo XJWm 60/41-50CL
A Leo házivízellátó házivízmű család legkisebb tagja 500W-os motorral készül. Maximális szívómélysége 9 méter. A nyomóoldali teljesítménye 41 méter, azaz maximum 4,1 bar nyomás előállítására képes. A maximális vízszállítása 50 liter/perc. Kisebb mélységű kutakhoz ideális választás az öntözési feladatok ellátására, házi vízellátásra. Magyarországon igen népszerű és kedvelt házivvízellátó remek ár-érték aránnyal! Biztosított alkatrész utánpótlással.
A Leo XJWm 60/41-50CL házivízellátó műszaki adatai:
Feszültség: 230V
Teljesítmény: 500W
Maximális nyomómagasság: 41 méter (4,1 bar)
Maximális vízszállítás: 50 liter/perc
Maximális szívómélység: 9 méter
Tartályméret: 50 liter
Nyomáskapcsoló gyári beállított értéke: 1,4 bar be, 2,8 bar ki