Acquaer AKS-250PW
Átvétel
  • Készletinformáció: szállítás: 2-3 munkanap
  • Szállítási költség: 3.290Ft (előátutalással: 3.000Ft)
    A szállítás díjmentes, ha a termékek összege meghaladja a 200.000Ft-ot.
  • Személyes átvétel: 2026.05.20.
  • Futárszolgálat: 2026.05.20.
Garancia
  • Garancia érvényessége: 2 év
  • Garanciális javítás helye: Márkaszerviz
  • Alkatrészellátás: Márkaszerviz
  • Szerviz, javítás: Márkaszerviz
22.649Ft
1 db
Cikkszám:
CK-4638
Feszültség:
230V
Teljesítmény P2:
250W
Max Vízszállítás:
100 liter/perc
Max Emelőmagasság:
5 méter
Optimális munkapont:
2,5 méteren 60 liter/perc
Lapátkerék anyaga:
Műanyag
Szivattyúház anyaga:
Műanyag
Tengely anyaga:
Rozsdamentes acél
Max vízhőmérséklet:
+ 35 fok
Nyomócsatlakozás:
5/4 coll
Elektromos kábel hossza:
10 méter
Max meríthetőség:
6 méter
Max szemcseméret:
25 mm
Gyártó:
Acquaer
Termék súlya:
5.3 kg
Garancia:
2 év
Készlet információ:
szállítás: 2-3 munkanap
Acquaer AKS-250PW
Feszültség 1×230V-50Hz
Max. emelőmagasság 5 méter
Max. liter/perc    100 liter/perc
Szemcseméret 25 mm
Teljesítmény 250W
Folyadék hőmérséklet max. 35°C
Szivattyúház műanyag
Járókerék műanyag
Tengelytömítés szimering
Nyomó csatlakozás 5/4 coll
Termék súly (csomagolással) 5,3 kg
Tartozékok 10 méter elektromos kábel dugvillával, úszókapcsolóval. Tömlővég mellékelve
Az Acquaer EKS-250PW 250W-os motorral és műszaki műanyag házzal szerelt kerti merülő szivattyú, mely megbízható megoldást kínál tiszta víz mellett még szennyezőanyagot vagy lebegő részecskéket is tartalmazó víz szállítására. Fő felhasználási területük ásott kutak, tavak, elárasztott pincék, építési gödrök szennyezett vizének szivattyúzása. A merülő szivattyúkra általában jellemző, hogy nagy mennyiségű víz szállítására képesek, de ehhez csak kis nyomás társul, így pl. szórófejes öntözésre nem alkalmasak.
A szivattyú egyszerű felépítésű és kényelmesen szállítható a rajta lévő hordozófogónak és könnyű súlyának köszönhetően. A terméket 10m kábellel szállítjuk és tartozéka még egy szabadon elfordítható 90° könyök, ami használatával elkerülhető a tömlő megtörése. A gyors beüzemelést segíti még egy a szokásos slag méretekhez illeszkedő univerzális tömlő csatlakozó is. A minél nagyobb vízszállítás elérése érdekében javasoljuk nyomó oldalon a nagyobb 1” (25mm) belső átmérőjű locsoló cső használatát.
Az „EKS” szivattyúk innovációja a „2in1” funkció, vagyis, hogy a szivattyú talpába integrált üzemmód választó tárcsával egy mozdulattal beállítható a tiszta víz (szűrővel, max. 5mm szemcseméret, 2mm maradó vízszint) és a szennyezett víz (szűrő nélkül, max. 25mm szemcseméret, 20mm maradó vízszint) szívási mód.